Home » Maturita » Ústní maturitní zkoušky – třída 4. TA

Ústní maturitní zkoušky – třída 4. TA

Třída: 4.TA – Zdravotnický asistent a Asistent zubního technika

Předseda: Mgr. Hana Vejrážková, Místopředseda: Mgr. Regina Komárková, Třídní: Mgr. Věra Kolínová

 Termín: pondělí 22. 5. 2017 dopoledne

Studenti a jejich předměty + čas začátku přípravy a zkoušení
Karolína Fulínová
  sp. – Český jazyk a literatura 7:25 7:45  
  sp. – Anglický jazyk 8:25 8:45  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 9:30 9:45  
  pr. – Protetická technologie 10:15 10:30  
Kristýna Fulínová
  sp. – Český jazyk a literatura 7:45 8:05  
  sp. – Anglický jazyk 8:45 9:05  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 9:45 10:00  
  pr. – Protetická technologie 10:30 10:45  
Dominika Hanelová
  sp. – Český jazyk a literatura 8:05 8:25  
  sp. – Anglický jazyk 9:05 9:25  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 10:00 10:15  
  pr. – Protetická technologie 10:45 11:00  

 Termín: pondělí 22. 5. 2017 odpoledne

Studenti a jejich předměty + čas začátku přípravy a zkoušení
Petra Blablová
  pr. – Ošetřovatelství 11:45 12:00  
  sp. – Český jazyk a literatura 12:45 13:05  
  sp. – Anglický jazyk 14:05 14:25  
  pr. – Psychologie 15:30 15:45  
Kateřina Čermáková
  pr. – Ošetřovatelství 12:00 12:15  
  sp. – Český jazyk a literatura 13:05 13:25  
  sp. – Anglický jazyk 14:25 14:45  
  pr. – Psychologie 15:45 16:00  
Marie Kalfasová
  pr. – Ošetřovatelství 12:15 12:30  
  sp. – Český jazyk a literatura 13:25 13:45  
  sp. – Anglický jazyk 14:45 15:05  
  pr. – Psychologie 16:00 16:15  
Iveta Kuklíková
  pr. – Ošetřovatelství 12:30 12:45  
  sp. – Český jazyk a literatura 13:45 14:05  
  sp. – Anglický jazyk 15:05 15:25  
  pr. – Psychologie 16:15 16:30  

Termín: úterý 23. 5. 2017 dopoledne 

Studenti a jejich předměty + čas začátku přípravy a zkoušení
Gabriela Kuklová
  pr. – Ošetřovatelství 7:30 7:45  
  sp. – Český jazyk a literatura 8:30 8:50  
  sp. – Anglický jazyk 9:50 10:10  
  pr. – Psychologie 11:15 11:30  
Kateřina Kuželková
  pr. – Ošetřovatelství 7:45 8:00  
  sp. – Český jazyk a literatura 8:50 9:10  
  sp. – Anglický jazyk 10:10 10:30  
  pr. – Psychologie 11:30 11:45  
Veronika Lebedová
  pr. – Ošetřovatelství 8:00 8:15  
  sp. – Český jazyk a literatura 9:10 9:30  
  sp. – Anglický jazyk 10:30 10:50  
  pr. – Psychologie 11:45 12:00  
Dagmar Nachtigalová
  pr. – Ošetřovatelství 8:15 8:30  
  sp. – Český jazyk a literatura 9:30 9:50  
  sp. – Anglický jazyk 10:50 11:10  
  pr. – Psychologie 12:00 12:15  

 Termín: úterý 23. 5. 2017 odpoledne

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení
Michaela Kovářová
  pr. – Protetická technologie 13:00 13:15  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 14:00 14:15  
  sp. – Český jazyk a literatura 15:00 15:20  
  sp. – Anglický jazyk 16:20 16:40  
Kristýna Růžičková
  pr. – Protetická technologie 13:15 13:30  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 14:15 14:30  
  sp. – Český jazyk a literatura 15:20 15:40  
  sp. – Anglický jazyk 16:40 17:00  
Monika Ryčlová
  pr. – Protetická technologie 13:30 13:45  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 14:30 14:45  
  sp. – Český jazyk a literatura 15:40 16:00  
  sp. – Anglický jazyk 17:00 17:20  
Tereza Slavatová
  pr. – Protetická technologie 13:45 14:00  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 14:45 15:00  
  sp. – Český jazyk a literatura 16:00 16:20  
  sp. – Anglický jazyk 17:20 17:40  

Termín: středa 24. 5. 2017 dopoledne

 

Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení
Monika Stibůrková
  pr. – Ošetřovatelství 7:30 7:45  
  sp. – Český jazyk a literatura 8:30 8:50  
  sp. – Anglický jazyk 9:50 10:10  
  pr. – Psychologie 11:15 11:30  
Kateřina Škrabánková
  pr. – Ošetřovatelství 7:45 8:00  
  sp. – Český jazyk a literatura 8:50 9:10  
  sp. – Anglický jazyk 10:10 10:30  
  pr. – Psychologie 11:30 11:45  
Eliška Vrňáková
  pr. – Ošetřovatelství 8:00 8:15  
  sp. – Český jazyk a literatura 9:10 9:30  
  sp. – Anglický jazyk 10:30 10:50  
  pr. – Psychologie 11:45 12:00  
Olga Matoušková
  pr. – Ošetřovatelství 8:15 8:30  
  sp. – Český jazyk a literatura 9:30 9:50  
  sp. – Německý jazyk 10:50 11:10  
  pr. – Psychologie 12:00 12:15  

 Termín: středa 24. 5. 2017 odpoledne

 

Studenti a jejich předměty + čas začátku přípravy a zkoušení
Tereza Veselá
  pr. – Protetická technologie 13:00 13:15  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 13:45 14:00  
  sp. – Český jazyk a literatura 14:30 14:50  
  sp. – Anglický jazyk 15:30 15:50  
Nikola Vettersová
  pr. – Protetická technologie 13:15 13:30  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 14:00 14:15  
  sp. – Český jazyk a literatura 14:50 15:10  
  sp. – Anglický jazyk 15:50 16:10  
Dominik Mareš
  pr. – Protetická technologie 13:30 13:45  
  pr. – Stomatologická protetika a stomatologie 14:15 14:30  
  sp. – Český jazyk a literatura 15:10 15:30  
  sp. – Anglický jazyk 16:10 16:30  

Obory studia

Kdo chce být v životě prospěšný, může studovat některý z oborů naší školy:

Logo školy

RSS

Nastavte si RSS kanál příspěvků z našeho webu a nepřijdete o zajímavé informace o dění ve škole

Návod

Zřizovatel školy

Partneři

Sociální partner školy

Nemocnice Rudolfa a Stefanie

Partneři soutěže v anglickém jazyce

Časopis Bridge

Student agency