Home » Akce školy » 3. ZA na Oddělení klinické mikrobiologie a Oddělení klinické biochemie

Pro uchazeče

Rozhodujete se, který obor naší školy si vybrat?

Přijímací řízení 2021

Dny otevřených dveří

proběhly online, pokud máte ještě zájem o další informace o škole, můžete psát na školní e-mail: sosbn@sosbn.cz nebo zavolat na číslo: 317 723 084.

Zřizovatel školy

Logo školy

Škola udržitelného rozvoje

Certifikat

3. ZA na Oddělení klinické mikrobiologie a Oddělení klinické biochemie

V rámci praktického vyučování měli žáci 3. ročníku (oboru: Zdravotnický asistent) možnost navštívit Oddělení klinické mikrobiologie a Oddělení klinické biochemie v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově. Touto cestou bychom rádi poděkovali primáři oddělení MUDr. Glasnákovi, MUDr. Rouskové a rovněž všem, kteří se studentům věnovali. Žáci měli možnost vidět posuzovaní a odečítání jednotlivých vzorků, stanovování citlivosti či rezistence na ATB a i další prováděné zkoušky, které slouží k upřesnění jednotlivých výsledků. Biochemickou laboratoří nás provázela vrchní sestra paní Bendová. Studentům ukázala celý komplex biochemických laboratoří. Návštěva odběrové místnosti s možností odběru i zpracování vzorku byla velmi zajímavá a motivující. Velmi děkujeme za spolupráci!

Projekty EU

Naše škola se stala partnerem projektu Středočeského kraje: Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje.

Logo IKAP

Projekt Do Evropy na zkušenou je financován z programu Evropské unie Erasmus Plus.

Projekt Vzděláním ke kvalitě II je spolufinancován Evropskou unií.

Sociální partner školy

Katalog škol