Home » Akce školy » Krajské kolo Miss sestřička 2019

Pro uchazeče

Rozhodujete se, který obor naší školy si vybrat?

Přijímací řízení 2021

Dny otevřených dveří

proběhly online, pokud máte ještě zájem o další informace o škole, můžete psát na školní e-mail: sosbn@sosbn.cz nebo zavolat na číslo: 317 723 084.

Zřizovatel školy

Logo školy

Škola udržitelného rozvoje

Certifikat

Krajské kolo Miss sestřička 2019

Vítězky školního kola soutěže Miss sestřička, které proběhlo 2. října, v naší škole, postoupily do krajského kola. Krajské kolo připravila a pořádala SVZS  Kladno 16. října. Soutěž probíhala v Oblastní nemocnici  Kladno. Soutěžní družstva plnila zadání jednotlivých disciplín, včetně praktické části, která byla zaměřena na komunikaci a spolupráci s nemocným při ranní úpravě lůžka. Všech úkolů se nejlépe chopily studentky z SVZS  Kladno, z nástavbového studia.  Od první discipliny byla znát jejich vyzrálost a zkušenost s prací v nemocnici. Ostatní družstva působila velmi vyrovnaně. V celé soutěži se naše dvojice umístila na šestém místě.  Každé soutěžící družstvo bylo odměněno. Našim žákyním byla největší odměnou malá exkurze na nedonošenecké oddělení kladenské nemocnice. Prezentace oddělení staniční sestrou Mgr. Radkou Tesařovou byla velmi zajímavá a motivující. Andrea i Olga by rády jednou pracovaly u těchto malých pacientů. Oběma žákyním patří velký dík za vzornou reprezentaci školy. Přejeme hodně štěstí ve studiu a při dosahování cílů v jejich budoucí profesi.

 

Projekty EU

Naše škola se stala partnerem projektu Středočeského kraje: Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje.

Logo IKAP

Projekt Do Evropy na zkušenou je financován z programu Evropské unie Erasmus Plus.

Projekt Vzděláním ke kvalitě II je spolufinancován Evropskou unií.

Sociální partner školy

Katalog škol