Home » Akce školy » Rosničky ve třídě 1.VC – veřejnosprávní činnost

Pro uchazeče

Rozhodujete se, který obor naší školy si vybrat?

Přijímací řízení 2021

Dny otevřených dveří

proběhly online, pokud máte ještě zájem o další informace o škole, můžete psát na školní e-mail: sosbn@sosbn.cz nebo zavolat na číslo: 317 723 084.

Zřizovatel školy

Logo školy

Škola udržitelného rozvoje

Certifikat

Rosničky ve třídě 1.VC – veřejnosprávní činnost

Distanční výuka nás uvěznila doma, bez možnosti osobního setkání se spolužáky a kamarády, ale my se nevzdáváme a pokračujeme s našimi zahraničními kolegy v projektu „Kalendář přátelství“. V měsíci lednu a únoru žáci třídy 1. VC – veřejnoprávní činnost, sledovali se svými projektovými partnery vývoj počasí ve svých zemích a navzájem je srovnávali. Žáci vytvořili mezinárodní skupinky složené ze zástupců 4 zemí – Česka, Litvy, Gruzie a Ukrajiny a každý týden jeden zástupce třídy sledoval a zapisoval, jaké je počasí, kolik stupňů ukazuje teploměr a zda v jednotlivých dnech zaznamenal nějaké srážky. Následující týden ho vystřídal další spolužák se svou mezinárodní skupinou. Svá pozorování zapisovali partneři v aplikaci linoit, což je elektronická nástěnka, která umožňuje přehledně seřadit zapisované údaje. Sledování dokumentovali pořízenými fotografiemi v místě svého bydliště, popřípadě krátkými videi.  Za naši školu si zahrály na rosničky žákyně Martina Havlíčková, Kristýna Bruzlová, Maryana Kabal a Eliška Fialová. Výzvy se zhostily se ctí, poradily si jak s počasím, tak i vkládáním údajů do aplikace. Projektový úkol se podařil a my se těšíme na další výzvy!

Projekty EU

Naše škola se stala partnerem projektu Středočeského kraje: Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje.

Logo IKAP

Projekt Do Evropy na zkušenou je financován z programu Evropské unie Erasmus Plus.

Projekt Vzděláním ke kvalitě II je spolufinancován Evropskou unií.

Sociální partner školy

Katalog škol