fbpx

Home » Pro uchazeče » Pravidelné akce

Pro uchazeče

Přijímací řízení 2022

Byly aktualizovány podmínky přijímacího řízení pro školní rok 2022/23

Zřizovatel školy

Logo školy

Škola udržitelného rozvoje

Certifikat

Pravidelné akce

Adaptační kurz

Žáci přijatí ke studiu do 1. ročníku se zúčastňují na začátku školního roku adaptačního kurzu připravovaného výchovnou poradkyní a metodičkou prevence sociálně patologických jevů. Zde se žáci spolu seznamují, učí se vzájemně komunikovat, diskutovat o problémech, přistupovat k sobě s tolerancí atd.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”toss” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Den zdraví

Škola také každoročně pořádá projektový den u příležitosti Mezinárodního dne vody nazvaný Den zdraví. Jedná se o celodenní program připravený pro všechny žáky školy. Program probíhá ve spolupráci s odborníky z praxe.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”23″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”toss” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Muzeum hygieny – Drážďany

Exkurze do drážďanského Muzea hygieny je určena studentům prvních ročníků zdravotnických oborů. Muzeum se zaměřuje na ošetřovatelství, péči o zdraví a hygienu, stavbu lidského těla atd.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”24″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”toss” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Sportovně turistický kurz

Ve výuce je kladen důraz také rozvoj pohybových aktivit, proto škola nabízí lyžařský výcvikový kurz v 1. ročníku a sportovně turistický kurz ve 3. ročníku (konají se podle zájmu žáků a finančních možností jejich rodin).

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”22″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”toss” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Zahraniční zájezdy

Škola pravidelně pořádá různé typy zahraničních zájezdů – pobyt v Anglii zaměřený na poznávání a konverzaci v angličtině, přírodovědně poznávací zájezd, adventní zájezdy do vánočně vyzdobených měst v Německu či Rakousku.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”toss” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Projekty EU

Škola získala akreditaci v programu Erasmus+, díky níž bude moci pořádat odborné stáže a kurzy v zahraničí pro žáky i učitele.

Projekt Profesní rozvoj učitelů a rozvoj odborné výuky Střední odborné školy a Střední zdravotnické školy Benešov je financován z programu Evropské unie Erasmus Plus. Učitelé školy díky němu absolvují kurzy a odborné stáže v zahraničí.

Projekt Do Evropy na zkušenou je financován z programu Evropské unie Erasmus Plus. Žáci školy díky němu absolvovali zahraniční odborné stáže v Londýně a Dublinu.

Naše škola se stala partnerem projektu Středočeského kraje: Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje.

Logo IKAP

 

Ve škole probíhá Doučování žáků škol – jako realizace národního plánu obnovy.

Škola je partnerem projektu DIGI učitel – CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_067/001235

Sociální partner školy

Katalog škol