Home » Pro uchazeče » Zkušenosti studentů a absolventů

Pro uchazeče
 • 4. 11. 2019
 • od 10 do 15 hodin

 • 12. 12. 2019
 • od 14 do 17 hodin

 • 14. 1. 2020
 • od 14 do 17 hodin

  Rozhodujete se, který obor naší školy si vybrat?

  Zřizovatel školy

  Logo školy

  Škola udržitelného rozvoje

  Certifikat

  Zkušenosti studentů a absolventů

  Jakub Šanda – Veřejnosprávní činnost

  Mým snem je stát se státním zástupcem nebo soudcem. O tomto mě přesvědčil také obor Veřejnosprávní činnost, který jsem v roce 2018 úspěšně absolvoval.

  Na Západočeské univerzitě, oboru Právo a právní věda (kde aktuálně studuji) nejvíce využívám předmět právo, které jsem se zde kvalitně naučil a velice mi při mém současném studiu pomáhá. Okrajově potřebuji znalosti z veřejné správy nebo ekonomiky.

  Jsem velice rád, že jsem šel na SOŠ s SZŠ Benešov studovat, protože mě na moje budoucí povolání připravila lépe, než jakákoliv jiná střední škola nebo gymnázium.

  Zuzana Kočová – Sociální činnost

  S výběrem střední školy jsem byla vždy spokojená. Věděla jsem, co by mě v životě bavilo za práci, takže jsem v podstatě měla hned jasno. Začala jsem zde studovat obor Sociální činnost.Všechna moje očekávání od nabízeného oboru se vyplnila. Nyní v této oblasti se vzděláváním nadále pokračuji, studuji na UK.

  Učitelé na střední škole jsou velmi vstřícní,ohleduplní a jejich pomoc a podpora byla vždy perfektní. Studenti mají široký výběr nabízených praxí, nebo dokonce mohou v rámci projektů EU vyjet do zahraničí, kde získají spoustu zkušeností či poznají cizí kulturu. Osobně školu všem vřele doporučuji.

  Ing. Zdeněk Vaněk, vedoucí oddělení personálního, Národní bezpečnostní úřad – Veřejnosprávní činnost

  Citace z dopisu: „Dovolte mi, abych Vám (ale i vašim kolegům na škole) poděkoval za krásné studium na NAŠÍ škole. Byla to skvělá léta (někdy náročná, někdy více pohodová), ale dala mi jasný směr do života. Veřejná správa se prostě stala mou součástí.

  Dosáhl jsem zatím nejvyšší mety, které jsem dosáhnout mohl. A to je i nemalým dílem zásluha Vás a celého personálu ve škole, že jste mi dali odpovídající vzdělání.“

  Celý dopis

  Barbora Cimermanová – Asistent zubního technika

  Pro studium tohoto oboru je potřeba hodně trpělivosti a šikovných rukou. Sama mohu  říci, že jsem velmi spokojená.

   

   

   

   

   

  Martina Chárová – Praktická sestra

  Kladné stránky studia jsou podle mne hlavně tyto:

  • Vstřícný přístup a opora nejen odborných učitelů
  • Exkurze na zajímavá místa
  • Praxe na naší škole probíhají pod odborným dohledem, to znamená, že si vše vyzkoušíte a nikdy na to nebudete sami. Nemusíte mít strach, máte záchytný bod

   

   

  Kateřina Víšková – Veřejnosprávní činnost
  (Citace z e-mailu) Dobrý den, ráda bych poděkovala za přípravu z práva. Nedávno jsem měla na VŠFS ústní zkoušku z Teorie práva, většina lidí s tím měla velký problém, ale já se učila skoro jen ze zápisků z hodin a maturitních otázek a zkoušku jsem udělala na 1. 🙂

  Neměla jsem ani strach ze zkoušení, protože jsem si říkala, že víc připravená snad být nemůžu. Takže děkuji za přípravu, myslím že mi to strašně moc pomohlo. 

  Projekt

  Projekt Vzděláním ke kvalitě je spolufinancován Evropskou unií.

  Sociální partner školy

  Katalog škol